Hepa Filtreli Hava Temizleyici: AirgoClean 100 E 17EKİ
Hepa Filtreli Hava Temizleyici: AirgoClean 100 E

Gün içinde nefes alıp verirken sürekli olarak havada bulunan mantar, küf ve sporlar ile temas halinde oluruz. Bu durum havanın temiz olmadığı ortamlarda daha yoğun yaşandığı için son derece riskli bir hal almaktadır.

Kısa vadede etkileri görünmese de hava kirliliği uzun vadede önemli sorunlara sebep olabilir. Bu sorunların başında alerji ve solunum yolu hastalıkları gelmektedir.

AirgoClean 100 E, HEPA filtresi sayesinde havayı harika temizler ve insan sağlığının korunmasına yardımcı olur. Buna ek olarak belirli bir süre ortamda asılı kalan sigara kokusu, yemek kokusu gibi kokuları da filtreden geçirerek minimum seviyeye indirir. 30 m2’ye kadar alanlarda son derece etkili olan bu filtre aynı zamanda saatte 180 m3 hacimde havanın filtrelenmesini sağlar. Bu süreç boyunca üzerindeki sensör sayesinde ortam havasının kalitesini ölçerek anlık olarak bildirir.

AirgoClean 100 E Nasıl Kullanılır?

Üç katlı filtre sistemi sayesinde ortamda bulunan ve insan sağlığını tehdit edebilecek tüm maddeleri filtreler. Aynı zamanda Trotec AirgoClean 100 E Dacron ön filtresi sayesinde daha büyük partikül boyutuna sahip hayvan tüyü ve tozlar filtrelenirken aynı zamanda yemek kokuları da önlenmiş olur. Karbon filtreler ile de yemek kokusu gibi diğer kokular ile insan sağlığını tehdit eden pek çok madde filtrelenir. HEPA filtrelerinin sahip olduğu class 11 ile de 1 mikrona kadar partikül boyutundaki maddeleri filtreler. Filtreleri ile %95 oranında verimliliğe sahiptir.

Cihaz elle çalıştırılır ve kontrol edilir özelliğine ek olarak otomatik çalışmaya da programlanabilir. Hava durumunu ve kalitesini sensörleri sayesinde ölçer ve istenen durumlarda hava kalitesini sabit tutar. Bu şekilde ayarlandığında sensörlerinden gelen verileri analiz eder ve buna göre çalışma performansında ayarlamalar yapar.

Filtre durumunu gösteren kontrol lambası, zamanlama fonksiyonu, uzaktan kumanda gibi seçenekleri ile büyük konfor sağlayan donanımlar sunmaktadır.

AirgoClean 100 E Avantajları:

  • Dacron, Karbon ve HEPA olmak üzere üç farklı filtre sistemine sahiptir.
  • Uzaktan kumanda ile çalıştırılması mümkündür.
  • HEPA filtre kalitesi ile etkili temizleme sağlar
  • Sürekli olarak hava kalitesini ölçer ve gösterir.

AirgoClean 100 E, HEPA filtresi sayesinde havayı harika temizler ve insan sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.