Videoskop Modelleri ve Fiyatları 17EKİ
Videoskop Modelleri ve Fiyatları

Videoskop Cihazı Nerelerde Kullanılır? Faydaları Nelerdir?

Video boroskop adıyla da bilinen cihaz, doğalgaz sistemi, petrol depoları, buhar makinları, rafineri benzeri çok çeşitli alan ve uygulamada kaçakları kontrol eder. Kaçağın çeşitlerine göre; sızdırma, korozyon ve yüzey patlakları gibi durumların tespitini sağlayarak hasar ölçümünde yardımcı olur. Videoskoplar el ile kullanımının olası olmadığı yerlerde kullanılır. Joystick kolu desteğiyle tek elle iş yapma olanağı sağlar ve LCD görüntüleriyle her tür inceleme faaliyetlerini gerçekleştirmek mümkündür. Videoskop aleti çeşitli büyüklüklerde, ve çeşitli görüş niteliklerinde üretilmektedir.

Videoskop Kullanım Alanları Nelerdir ?

  • Elektrik ve elektronik alanlarda parçaların detaylı denetimlerini sağlamada
  • Üretim aşamasında meydana gelen maddelerin kalite kontrollerinin denetiminde
  • Okullarda bulunan akademik faliyetlerde
  • Cilt ve saçın kapsamlı muayenesinde
  • Tarımsal alanda zarar veren böceklerin tespitinde ve biyolojik incelenmesinde
  • Matbaacılık ve basım alanında yanlış basımların bulunmasında
  • Tekstilde dokuma ve boya ile ilgili işlemlerde

Trotec ve Videoskoplar

Alman teknolojisi ile yapılan Trotec ürünleri içinde Videoskop aparatları da mevcut. Bu ürünler oldukça iyi nitelikleri birlikte barındırırken kaliteden de taviz vermiyor

Bazı Videoskop Çeşitleri

BO21 Videoskop; teknik özellikleri bakımından öne çıkıyor. 180 derece çevrilen fotoğraf döndürme fonksiyonu ile birlikte aydınlatma regülatörü, 2 kat optik zoom özelliği ve rahat boyunlu sonda desteğiyle fonksiyonel kullanım imkanına sahip. Portatif tüketimi ve basit oluşu ürünün tercih edilme sebeplerinin başında.

VSC3008 videoskop için de iyi şeyler söylemek mümkün. Cihazın video ve dijital fotoğrafları harika, tüketimi basit ve çeşitli led türleri var. 130 derece görüntü yerleri, 3 kat dijital zoom özelliğinin yanı sıra, resim formatları olarak avi ve JPEG olarak iki seçenek var. Paslanmaz dayanıklı ve titanyum gövdeye sahip ürünün dayanıklı ve güçlü bir yapısı var.

Siz de bu saydığımız özelliklerde bir videoskop satın almak veya kiralamak niyetindeyseniz, bizimle irtibata geçin.

Videoskop, kiralama ve satın alma yolu ile kullanılan bir makinadır. Bazı durumlarda yardımcı bir materyal olarak kullanmak veya kısa süreli kullanım için kiralama yoluna gidilebilir. Genellikle maliyeti azaltma yönünden satın almak yerine kiralama yöntemi daha çok tercih edilir.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.