Eczanelerde H14 Hepa Filtreli Hava Temizleyici Cihazlar ile Korona Virüsten Kurtulun 17EKİ
Eczanelerde H14 Hepa Filtreli Hava Temizleyici Cihazlar ile Korona Virüsten Kurtulun
Corona virüs salgınına karşı hem devletin hem de bireylerin aldığı önlemlerin başında dezenfekte işlemleri geliyor. Günde yüzlerce hasta kişinin geldiği eczanelerde ozonlama hizmetiyle Korona virüsten korunma yolu da dezenfeksiyon işlemlerinin başında yer alıyor.
Corona Virüsünden Hava Temizleme Cihazıyla Kurtulun 17EKİ
Corona Virüsünden Hava Temizleme Cihazıyla Kurtulun
Sağlıklı insanların virüse yakalanmasını önlemek için hava temizleme cihazlarının kullanılması şarttır. Hava temizleme cihazları kendine özel teknolojisiyle kullanıldıkları alanda yer alan tüm bakteri ve virüsleri temizleyerek güvenli ortam oluşturulmasına katkı sağlarlar.
Hava Temizleme Cihazları Corona Virüsünü Öldürür Mü? 17EKİ
Hava Temizleme Cihazları Corona Virüsünü Öldürür Mü?
    Corona virüs salgınının her yerde olduğu bugünlerde insanlar olarak kendimizi virüsten korumak için elimizden gelen alınabilecek tüm tedbirlere uyarak kendimizi izole etmemiz en önemli korumadır. Kendimizin, sevdiklerimizin ve çevremizin sağlığını korumak amacıyla ek önlem olarak hava temizleme cihazlarından da faydalanılır.
Corona Virüsünü Öldüren Hava Temizleme Cihazları 17EKİ
Corona Virüsünü Öldüren Hava Temizleme Cihazları
     Corona virüsünün taşıyıcı / hasta insanlardan direkt olarak bulaşmasına ek olarak enfekte olan insanların belli bir süre önce ortamda bulunmasından kaynaklı olarak virüsün aynı alanda uzun bir süre yaşayarak diğer insanları hedef alması ekstra önlemlerin alınmasına sebep olmuştur.
Hava Temizleme Cihazları 17EKİ
Hava Temizleme Cihazları
Özellikle kış aylarında evlerin az havalandırılması sebebi ile evlerde oksijen miktarı azalmakta ve hava kirliliği meydana gelebilmektedir. Hastalıkların bulaşmasına ve oluşmasına olanak tanıyan, sağlık açısından olumsuz bir durum olan kirli hava, hava temizleme cihazları sayesinde ortadan kalkmaktadır. Yemek kokuları, sigara kokusu gibi kokuları absorbe eden bu cihazlar sayesinde ortam fresh bir havaya kavuşmakta, sağlığı olumsuz etkileyen koşullar ortadan kalkmaktadır.
Hava Temizleme Makinesi 17EKİ
Hava Temizleme Makinesi
Solunum yaşamın gerekliliği olan ana fonksiyonlardan biridir. Ancak günümüz koşullarında mevcut hava kirliliği ve bulaşıcı hastalıkların artması solunum kalitesini oldukça düşürmektedir. Bulaşıcı hastalıklar nedeniyle tehlike altında olan veya mevcut olan hastalığınız nedeniyle hassas olan sağlığınızı korumak gittikçe zorlaşıyor. Günümüzde kaliteli yaşamın zorunluluklarından olan temiz hava ihtiyacını karşılamak ya da mevcut havayı temizlemek için farklı çözüm yolları üretilmekte ve bunları geliştirmek için çeşitli çalışmalar yapılmaktadır.
Hava Temizleme Cihazının Faydaları 17EKİ
Hava Temizleme Cihazının Faydaları
 Havada zararlı yüzlerce partikül bulunur. Bunların geneli doğaldır ve   zararsızdır. Ancak içlerinde bazı partiküller var ki, kimyasal maddeler   gibi sağlığınıza zarar verebilir ve temiz hava almanızı engelleyebilirler. Bu   yüzden bulunduğunuz ortamda rahatça ve sağlıklı nefes almak için   havadaki alerjenleri yoketmek için cihazlar geliştirildi. Eğer bulunduğunuz   ortam sağlıksız bir havaya sahip ise zamanla vücudunuzda alerjik   reaksiyona bağlı rahatsızlık ve astım gibi hastalıklar görülebilir.
Hava Temizleyici Cihazlar 17EKİ
Hava Temizleyici Cihazlar
Günümüzde yeşil alanların tahrip edilmesi, küresel ısınma ve sera gazlarındaki artış sonucu hava kirliliği, yaşamı tehdit edecek kadar büyük bir sorun haline gelmiştir. Bu durum havadaki nem oranından canlı yaşamına kadar her türlü alanı etkilemektedir.
Hava Temizleyici Cihazlar 17EKİ
Hava Temizleyici Cihazlar
Hava temizliği, açık havada olduğu kadar kapalı ortamlarda da oldukça önemlidir. Özellikle astım, bronşit, sinüzit gibi birbirinden farklı solunum yolu problemi ve rahatsızlığı olan bireylerin temiz havaya dikkat ederek, hava temizleyiciler kullanmasında fayda bulunmaktadır.
Hava Temizleyici 17EKİ
Hava Temizleyici
Günümüzde kaliteli yaşamın zorunluluklarından olan temiz hava ihtiyacını karşılamak ya da mevcut havayı temizlemek için farklı çözüm yolları üretilmekte ve bunları geliştirmek için çeşitli çalışmalar yapılmaktadır.
Nem Alma Nedir? 17EKİ
Nem Alma Nedir?
Hava ısı kaybettikçe, su tutma kabiliyetini de kaybetmeye başlar. Soğuk yüzey, kendisinden daha sıcak olan havadan su çekerek üzerinde biriktirir. Böylece yoğunlaşma meydana gelir.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.