ETH-16M Hava Kaynaklı Isı Pompası Monoblok 17EKİ
ETH-16M Hava Kaynaklı Isı Pompası Monoblok
Hava kaynaklı ısı pompası ısıtma, soğutma ve sıcak su fonksiyonları ile evinize konfor sağlar.
ETH-12M Hava Kaynaklı Isı Pompası Monoblok 17EKİ
ETH-12M Hava Kaynaklı Isı Pompası Monoblok
Hava kaynaklı ısı pompası ısıtma, soğutma ve sıcak su fonksiyonları ile evinize konfor sağlar.
ETH-10M Hava Kaynaklı Isı Pompası Monoblok 17EKİ
ETH-10M Hava Kaynaklı Isı Pompası Monoblok
Hava kaynaklı ısı pompası ısıtma, soğutma ve sıcak su fonksiyonları ile evinize konfor sağlar.
Evdeki Kötü Kokular Nasıl Giderilir? 17EKİ
Evdeki Kötü Kokular Nasıl Giderilir?
Evinizi sürekli temizleyen biri olsanız bile bazen kötü kokuların oluşmasına engel olamazsınız. Evde oluşan bu kötü kokular, giysilere, koltukların döşemelerine veya perdelere sinerek uzun süre evinizin kötü kokmasına neden olurlar. Bu gibi istenmeyen kötü kokuların yok edilmesi için bir takım çözüm yöntemleri bulunmaktadır.
Mobil Klima Modelleri 17EKİ
Mobil Klima Modelleri
az aylarında sıcak havanın etkisini en aza indirmek amacıyla kullanılan klimalarda özellikle taşınabilir olan mobil klimalar tercih ediliyor. Kullanımı ve kurulumu kolay olan bu klimalar hayatı büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren Mobil yani portatif klimalar, sıcaklık ve soğuk ayarı ile 4 mevsim kullanım özelliğine sahip oluyor.
Nem Kurutma Cihazı TTK 100 17EKİ
Nem Kurutma Cihazı TTK 100
Havanın taneciklerinde bulunan su buharının sıvılaştırılarak ortadan kaldırılması işlemine nem kurutma denir. Ayrıca nem oranının sağlığınız için gerekli olacak düzeyde ayarlanması ve size daha konforlu bir yaşam sunan bir işlemdir.
Elektrikli Fanlı Isıtıcı Fiyatları Nedir? 17EKİ
Elektrikli Fanlı Isıtıcı Fiyatları Nedir?
Gün geçtikçe ısıtma ürünleri çeşitlenmektedir. Günümüzde yaygın şekilde kullanılmakta olanları söylemek gerekirse, sobalar, klimalar, infrared ısıtıcılar, havlupanlar, kombiler, şofbenler, termosifonlar, quartz ısıtıcılar, şemsiyeli ısıtıcılar, elektrikli fanlı ısıtıcılardan bahsedilebilir.
Trotec Darbeli Matkap Fiyatları 17EKİ
Trotec Darbeli Matkap Fiyatları
Her sektörün kendine ait geliştirip bir bütün olduğu ve olmazsa olmaz ekipmanları vardır. Darbeli matkap olarak bilinen piyasada birden fazla marka vardır. Markadan ziyade işlevselliği bu konuda daha önemlidir. Her noktayı rahatlıkla delmesi ve kırması bu bağlamda oldukça önemlidir. İnşaat alanında genellikle kullanılan bu matkapların döndürmeli delme özelliği ve kırma özelliği son derece önemlidir.
Seramik Isıtıcılar 17EKİ
Seramik Isıtıcılar
İnsanların yıllardır devam eden sorunlarından birisi de ısınma sorunudur. Bu soruna ne kadar çözüm olmaya çalışılsa da ay sonu gelen faturalar cebinizi yakmaya devam etmektedir. Özellikle doğalgaz ısınma yönteminin ulaşmadığı birçok şehirde ise halen soba ile ısınılmaktadır. İlkel yöntemler arasına girmiş soba hem zahmetli hem de sadece bulunduğu yeri ısıtabilen bir yöntemdir. Günümüzde seramik ısıtıcı olarak bilinen ve adını yeni yeni duyurmuş ısınma yöntemi oldukça ekonomiktir. Bu yöntem seramik bir saç içine yerleştirilmiş birden çok telin ısı yayması halidir.
Akülü Tornavida Fiyatları 17EKİ
Akülü Tornavida Fiyatları
Evinizin tamiri için özenle seçtiğiniz ekipmanlar deneyim sahibi olduğunuz alanların tamiri için yeterlidir. Geçmiş yıllarda insan gücüne ihtiyaç duyularak yapılan vidalama işleri günümüzde daha kolay ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Akülü vidalama kategorisinde mağaza vitrinlerinde yerini almış bu cihazlar günümüzün en gözde cihazları arasındadır.
Palmiye Soba Kiralama ve Satışı 17EKİ
Palmiye Soba Kiralama ve Satışı
Dış mekanlarda yapılan organizasyonlar için havalar biraz serinlemeye başladığında ısıtma sorunları olabiliyor. Bu sorunlar için hem fonksiyonel, hem de estetik çözümler bulabilirsiniz. Özellikle işletmeler için açık hava alanlarını daha kullanışlı hale getirecek ısıtıcılar ile daha geniş alanlarda, konforlu hizmetler vermek söz konusu olacaktır.
Akülü Tornavida Modelleri 17EKİ
Akülü Tornavida Modelleri
Günümüzde vidalama işleri daha profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Hırdavat reyonunda yerini almış ve birçok müşteri tarafından da ilgi odağı olmayı başarmış akülü vidalama cihazları pratik kullanım sayesine oldukça başarılıdır. Ergonomik ve rahat kullanımı sayesinde vidalama artık daha kolay bir hale gelmiştir. Otomatik olarak devrini kendi kendine ayarlayan sizin ekstra güç sergilemenize mani olan bir cihazdır.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.