Boroskop Nedir? 17EKİ
Boroskop Nedir?
Boroskop ilk olarak tıp alanında kullanmak amacı ile tasarlanmış olsa da daha sonra en çok sanayi alanında kullanımı yaygınlaşmıştır. Özellikle mekatronik, elektrik , hassas mekanik teknisyenleri, güvenlik elemanları ve oto sanayi alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Bununla beraber mesleki eğitim veren kurslarda ve okullarda da gösterim amaçlı boroskop kullanımı olmaktadır. Aslında basit anlatım ile insan vücudu için kullanılan endoskop cihazının makinaların içlerinde gözle görülmeyen noktalarını araştırmak için kullanılır.
Nem Kurutma Cihazı TTK 355 17EKİ
Nem Kurutma Cihazı TTK 355
Mekanı rutubetten ve nemden kurtarmak için geliştirilen nem kurutma cihazlarının farklı modelleri mevcuttur. TTK 355, kullanışlı olan modellerden bir tanesidir ve etkili sonuçlar sunmaktadır. Hastalıklara sebep olan, rutubete sebep olan, böceklerin üremesine, üretim ve yaşam koşullarının sağlıksızlaşmasına sebep olan nem, kurutma cihazları ile giderilebilir.
Nem Alma Makineleri 17EKİ
Nem Alma Makineleri
Nem, aldığımız havanın içerisinde bulunan sudur. Nem insan sağlığı için önemli bir yere sahip olsa da fazla oranda olması da zararlı bir durumdur. Nem oranının %40 ile %60 oranında olması gerekmektedir, fazlası da azı da insan sağlığı için zararlıdır. Nem alma nem oranı yüksek seviyede olan yerlerde uygulanan bir tekniktir. Kullanılan teknikle nem oranı düşürülerek sabitlenir
Yılan Kamera Nedir? 17EKİ
Yılan Kamera Nedir?
Yılan kamera, portatif olarak taşınabilen, kablo şeklinde ve adından da anlaşılacağı gibi yılan gibi; girilmeyecek yerlere girip, ulaşılmayacak yerlere rahatlıkla ulaşıp görüntü alınmasını sağlayan bir cihazdır. Uzunluğu 1 metreden başlar ve kablo genişlikleri 2-20 mm arasında değişmektedir. Çok çeşitli kullanım alanları mevcuttur.
Parke Kurutma Cihazı 17EKİ
Parke Kurutma Cihazı
Birçoğumuzun evinde bulunan parkeler, düzgün bir şekilde döşenmediğinde ya da su ile temasları sonucu rutubet ve neme maruz kaldıklarında hem evimizin görüntüsünü bozuyor hem de maalesef sağlığımızı tehlikeye atıyorlar.
Halı Kurutma Cihazı 17EKİ
Halı Kurutma Cihazı
Halılar; konfor, ısı ve görüntü açısından bir evin vazgeçilmezlerindendir. İçerisinde hiç halı bulunmayan ev yok denecek kadar azdır. Bulundukları ortama sıcak bir görüntü ve derinlik katan halıların, hijyen ve temizlik açısından düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Temizlediğiniz halıları kurutmak için ise çeşitli yöntemler bulunmaktadır.
Beton Kurutma Cihazı 17EKİ
Beton Kurutma Cihazı
Nemli ve rutubetli alanların kurutulması ne kadar önemli ise ıslak betonların kurutulması da o kadar önem taşımaktadır. Özellikle inşaatların daha sağlam ve rutubetsiz olması adına beton kurutma işleminin en profesyonel şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir
Nemlendirme Cihazı 17EKİ
Nemlendirme Cihazı
Nemlendirme, mekanların ya da ortamların daha steril hala getirilmesinin yanı sıra havadaki su buharının arttırılma eylemi olarak da bilinmektedir. Nasıl ki bireyler vücutlarında neme ihtiyaç duyuyorsa, hava da mekanlarda aynı anlamda neme ihtiyaç duymaktadır. Genellikle hava sıcaklığının düştüğü ortamlarda havadaki nem oranının azalması bireylerin rahatsız olmasına, kuru ve nefes alışı zorlaştırıcı bir ortamın oluşmasına neden olabilmektedir.
Nemlendirme Nedir? 17EKİ
Nemlendirme Nedir?
Havanın içinde taşıdığı su buharına nem, havanın su buharıyla olan oranına ise nem oranı denmektedir. Havanın taşıdığı su buharının kütlesine mutlak nem, havanın taşıdığı su buharının ise havanın taşıyabileceği maksimum su buharına olan oranına da oransal nem adı verilmektedir.
Videoskop Modelleri ve Fiyatları 17EKİ
Videoskop Modelleri ve Fiyatları
Halk arasında görüntüleme aleti olarak da tanımlanan Videoskop cihazı hemen her yerde rahatlıkla kullanılabilen bir cihazdır. Bu cihaz Mitcorp tarafından üretilmiş olup, 2019 yılında piyasaya sürülmüş en yeni teknolojiler ile donatılmıştır. Akım ve elektronik kapsamında kullanılmakta olan bu cihaz akım aksamında bulunan parçaların detaylı bir şekilde kontrol etme olanağını sağlar. Bu cihaz, buhar kazanı, doğalgaz hattı, rafineri ve yakıt tankı gibi birçok bölge de meydana gelen kaçak oluşumunu saptar.
Tavan Kurutma 17EKİ
Tavan Kurutma
Özellikle apartman dairelerinde yaşanabilecek nem alma sorunu engellemek ortadan kaldırmak için inşaat zamanında önlem almak için yapılması gereken nem kurutma işlemlerinin başında tavan kurutma yer almaktadır.
Şantiye Nemi Kurutma 17EKİ
Şantiye Nemi Kurutma
Şantiye ve inşaat alanlarında betondan kaynaklanan fazla nemin kurutulması, ideal inşaat alanının oluşturulmasında büyük önem taşımaktadır. Genel olarak beton ve alçıdan kaynaklanan nem, inşaatlarda en büyük problemler arasında gösterilebilmektedir.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.